Přeprava a platba

1) Přeprava


Neutrální produkty
 -  patří zde všechny výrobky, které nepodléhají režimu ADR. Ceny se vypočítají na základě celkové hmotnosti objednaných výrobků. Tabulka nákladů pro jednotlivé váhy se nachází níže.

Cena přepravy neutrálních produktů závisí od váhy celkové zásilky.

 Váha zásilky

 Cena zásilky při platbě předem*

0-10 kg

110,00 Kč

10-30 kg

160,00 Kč

31-350 kg

1 350,00 Kč

351-1250 kg

3 300,00 Kč

 

Nebezpečné produkty - produkty dostupné pouze pro firmy -  V našem portfoliu jsou produkty, které mají označení ADR, což znamená přepravu nebezpečného zboží. Pro přepravní společnost to znamená vyšší nároky na bezpečnost přepravy a tudíž i vyšší náklady a ceny přepravy. Chápeme, že tato položka je důležitým ukazatelem při nákupu a věřte, že děláme vše proto, abychom tyto náklady snížili na co nejnižší částky. 

Cena za přepravu nebezpečného zboží ADR závisí od váhy celkové zásilky. 

Váha zásilky

 Cena zásilky při platbě předem*

0-30 kg

350,00 Kč

31-350 kg

1 600,00 Kč

351-1250 kg

3 800,00 Kč


Vztahuje se pouze na produkty označené tímto symbolem:
 
adr

Máte nejasnosti při počítání ceny za přepravu? Ozvěte se nám a my vám poradíme!

Upozornění! Systém může rozdělit zásilku na několik jednotlivých přeprav. Kalkulace je individuální pro jednotlivé produkty, pokud tyto produkty v souladu s předpisy není možno převážet společně.


2) Platba

  • platební kartou prostřednictvím platební brány    gp
  • online bankovním převodem (bankovní tlačítka) nebo bankovním převodem prostřednictvím    gp
  • bankovním převodem na náš účet na základě zálohové faktury, kterou lze stáhnout online na stránce po potvrzení objednávky zboží. Údaje k platbě jsou rovněž uvedeny v potvrzení objednávky, která Vám bude doručena na Váš e-mail.
  • na dobírku platba na dobírku je umožněna pouze u vybraného druhů zbožíDoběrečné činí 40,- Kč a připočítává se k ceně objednávky až dodatečně. Cena doběrečného se ze systémových důvodů nezobrazí v potvrzení objednávky, ale bude připočítána k poštovnému. 
  • na fakturu se splatností - pouze pro předem prověřené a schválené odběratele (podnikatelské subjekty, orgány státní správy).


3) Osobní odběr

Osobní odběr je možný jen pro některé druhy zboží a po předchozí vzájemné dohodě. Zboží je možno odebrat z našeho skladu v Horní Suché u Havířova v pondělí, středu a pátek.

Upozorňujeme, že lze odebrat pouze zboží, které bylo zaplaceno. Zboží při osobním odběru nelze zaplatit v hotovosti ani kartou!

Adresa skladu: Na Františku 1501/2, 735 35 Horní Suchá

Telefonický kontakt na sklad: 777 523 229


*) Všechny zde uvedené ceny jsou včetně DPH.
Back to top