Zjistěte více o Distriparku

Kdo jsme?

Naše společnost byla založena v roce 1992 jako MORAVA-CHEM, spol. s.r.o. Od svého vzniku se zabývala hlavně obchodem s chemickými a karbochemickými surovinami. V roce 2007 se společnost přejmenovala na PCC MORAVA-CHEM s.r.o. a stala se součástí nadnárodního holdingu PCC SE.  Za více než 25leté působení na trhu jsme se stali pro řadu českých i zahraničních společností dlouhodobým a spolehlivým partnerem.

V roce 2017 jsme naši obchodní činnost rozšířili o nákupní platformu distripark.cz - internetový obchod s chemickými produkty. Zabýváme se prodejem nejen chemie a chemických produktů, ale v našem sortimentu najdete i produkty určené pro domácnost. Svou činnost jsme založili na dlouhodobé zkušenosti holdingu PCC SE ve výrobě a prodeji chemických látek. Využíváme společnou synergii s online portály v Polsku a Německu. Jelikož spousta našich produktů pochází přímo z chemičky spadající do mateřské skupiny holdingu PCC, patří naše ceny mezi jedny z nejnižších na trhu.

Co děláme?

Přinášíme na trh jen ty nejkvalitnější chemické látky a produkty. Našimi technology byly vyvinuty speciální přípravky, které naleznete pouze na našem e-shopu. Jedná se hlavně o přípravek Weiss Holz, který je velmi úspěšný v boji proti zamodrání dřeva a je mezi zákazníky velmi oblíben. Novinkou v našem sortimentu je vlastní řada NANO impregnačních přípravků TopMeister pro ochranu kamene a betonu. V brzké době plánujeme rozšířit e-shop o nano čistící a mycí produkty řady ROKO, FLO, které patří k špičkovým výrobkům domácí a profesionální chemie.  

Více informací o našich produktech se můžete dozvědět z našeho blogu.

Pro koho to děláme?

Jsme tady opravdu pro každého! Bohužel chemie může být velmi nebezpečná, a proto u některých výrobků kontrolujeme, jak bude s chemikálii nakládáno. V našem portfoliu jsou produkty, které mají označení ADR, nebezpečné látky pro přepravu. Pro přepravní společnost to hlavně přináší vyšší nároky na bezpečnost přepravy a tudíž i vyšší náklady a ceny přepravy. Chápeme, že tato položka je důležitým ukazatelem při nákupu a věřte, že děláme vše proto, abychom tyto náklady snížili na co nejnižší částky. Budeme rádi, když vyzkoušíte naše produkty a přesvědčíte se o jejich kvalitě.

Našim cílem je dokázat klientům a firmám, že i velkoobjemové dodávky chemických surovin přes internetový prodej, tzv. Just in Time jsou pro nás bežným standardem.


Máte další dotazy? Rádi je zodpovíme telefonicky na čísle 558 769 166 nebo přes e-mail info@distripark.cz.

Back to top